Hodinářův učeň

Florencino knihkupectví

Tyršova 256, 58301 Chotěboř

GOLDEN_EYE: Skinny Molly, Ivan Hlas, ETC, Progres 2, Energit

Úvodní koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu. Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz. Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Koncert je na stání. Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz. Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

Ivan Hlas Trio, Morava, Jada band / Golden_eye.hb

Druhý koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu.Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz.Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Koncert je na stání.Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz.Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

Vladimír Mišík & ETC..., Jamie Marshall / Golden_eye.hb

Třetí koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu. Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz. Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Koncert je na stání. Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz. Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

VYPSANÁ FIXA 25 LET

Rok 2019 bude pro Vypsanou fiXu rokem přelomovým. Oslaví čtvrtstoletí na tuzemské hudební scéně a právě koncert v Klubu Oko bude jedna ze součástí oslav tohoto jubilea. "Čeká nás kulatý výročí, který hodláme oslavit největším koncertem v naší historii. Srdečně zveme veškerý fixí lid. Hodláme si to řádně užít, protože fakt, že se z fáze prázdninového projektu pro legraci dostaneme až do tohoto bodu, nepředpokládal v létě roku 1994 u stolu nad pivem v legendárním klubu Žlutý pes, vůbec nikdo," říká frontman kapely Márdi.

20. 8. Bernard

Zítra: Johana