Cecek - oslava 40 let - festival

Cecek - oslava 40 let - festival, Našrot - elektrický koncert

Stockfest

Oslavte s námi 20 let konání festivalu na letním parketu v Dobrohostově s českou rockovou legendou!!

Stockfest - Abraxas, Morava, El´brkas, Bass etc.

ZAS TEN STOCK! Přijměte pozvání do magického prostředí letního parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu. Festival s nepřerušenou čtyřiadvacetiletou historií pokračuje po pátečním velkolepém koncertu Olympicu hlavním sobotním programem, ve kterém se mimořádně představí osm kapel. Ozdobou festivalové noci bude koncertní set legendárního Abraxasu. Program: 17:00 III. TŘETINA (www.facebook.com/III.tretina) 18:00 E.M.I.L. (www.emilhb.cz) 19:00 STOCK 20 19:50 FORTUNA (www.fortunahb.cz) 21:00 MORAVA (www.morava-rock.cz) 22:30 ABRAXAS (www.abraxas.cz) 24:00 BASS (www.facebook.com/bassrockreunion) 01:30 EL´BRKAS (www.bandzone.cz/elbrkas)

Dechovky Stock - Mistříňanka, Vysočinka, Věnovanka, Rebelka

Přijměte pozvání do magického prostředí letního parketu v Dobrohostově na jedenáctý ročník festivalu dechových hudeb. V šestihodinovém programu se představí čtyři dechové hudby. Ozdobou festivalu bude večerní vystoupení mnohokrát oceněné kapely a skutečné hvězdy žánru - dechové hudby Mistříňanka z moravského Mistřína.

GOLDEN_EYE: Skinny Molly, Ivan Hlas, ETC, Progres 2, Energit

Úvodní koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu. Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz. Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Koncert je na stání. Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz. Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

Ivan Hlas Trio, Morava, Jada band / Golden_eye.hb

Druhý koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu.Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz.Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Koncert je na stání.Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz.Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

Vladimír Mišík & ETC..., Jamie Marshall / Golden_eye.hb

Třetí koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu. Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz. Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Koncert je na stání. Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz. Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

Progres 2, Fuga / Golden_eye.hb

Čtvrtý koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu.Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz.Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč.  Koncert je na stání.Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz.Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

25. 3. Marián

Zítra: Emanuel