1 3 Následující

Praying Mantis (UK) | support: Hairy Groupies

Bonusový koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu. Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz. Vstupné v rámci přenosného pasu na pět základních koncertů: 0 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Koncert je na stání. Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz. Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

Progres 2, Fuga / Golden_eye.hb

Čtvrtý koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu.Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz.Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč.  Koncert je na stání.Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz.Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

MIRAI

Pět rádiových hitů, Platinové album, ocenění v anketách Český slavík a Anděl i raketový nárůst zájmu o jejich koncerty. To je vizitka skupiny Mirai s debutovým albem Konnichiwa z roku 2017. Na tento fenomenální úspěch se pokusí navázat s novou deskou, která vyjde na podzim. Ohlašuje ji singl ØTCHI. Kapela představí nové hity tento podzim na svém dosud největším turné. Po úspěšných vystoupeních v klubech se tentokrát přesune do větších prostor, kde představí zbrusu nové písně i všechny osvědčené hity. Fanouškům nabídne nově poskládaný program, jehož nedílnou součástí bude propracovaná audiovizuální show. Vrcholem turné bude koncert v pražském Foru Karlín. Živá prezentace patří spolu s přirozeným talentem psát hitové melodie k největším přednostem skupiny. Sálá z ní bezprostřednost, sehranost, zdravé sebevědomí, nefalšované muzikantské dovednosti i podmanivé charisma frontmana. Také proto v uplynulém roce patřila skupina Mirai k headlinerům mnoha letních festivalů a letos je před nimi podobně nabitý kalendář.

Plamenná Bělá 2019

Podzimní nášleh metalové hudby v Bělé u Ledče nad Sázavou. Přijďte si užít melodickou rockovou muziku i rychlý, energický metal od skupin Rebel, Insignie, Bulldog a Torrax. Jste zváni!

Energit, Bass / Golden_eye.hb

Poslední koncert podzimního koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu. Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz. Vstupné v rámci přenosného pasu na pět koncertů: 200 Kč. Samostatné vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Koncert je na stání. Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Cafe-art Oko, www.smsticket.cz. Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – po 18. hodině bez poplatku).

Vánoční koncert Našrot unplugged

Vánoční koncert Našrot unplugged.

1 3 Následující

20. 8. Bernard