Úvod > Pro návštěvníky > Návštěvní kniha

Pavel Budín
    prosba o kontakty

Dobrý den,
    obracim se na Vás s prosbou o pomoc při hledání mého strýce,jmenuje se Karel Veselý a bydlí u Vás v Kámeně.
    Moc děkuji za pomoc
    Pavel Budín

• 12. 5. 2012 11:34
    Jiřina Frková
    Spolužák.

Dobrý den,
    Chtěla bych tímto pozdravit mého o rok staršího spolužáka SZTŠ Josefa Kruntoráda, jeho tatínek byl kdysi
    předsedou JZD Rozkvět v Kámeni.
    Děkuji za vyřízení vzkazu
    Jiřina Frková/Klofáčová

• 7. 6. 2021 8:11
    Vaclav Vlll

Můžu se lidi zeptat??.
    Kolik lidí z vás věří TV Nova!!!.
    Proč v reportáži zaznělo že byla bouřka ??? To by mě zajímalo kde ale tady ne,možná někde v Maďarsku. Proč neřekli že se volalo na dvě městské policie s pomocí odchytů, veterináři.
    Nevím od koho se pes nechal nakrmit když majitele se zavřeli doma a báli se vyjít ven a požádali starostu o pomoc.l
    Myslíte že myslivec musí sedmkrát vystřelit na psa aby ho trefil!!!
    Proč pes neměl známku ? a opravdu ten pes byl agresivní!!!!,co sem slyšel a od vícero lidí.
    Tolik lži sem dlouho neslyšel.
    A mohl bych pokračovat.
    Sem v zastupitelstvu obce a za starostou stojím.
    Pro obec udělal jako nikdo jiný a má dobrý vztah k zvířatům .Kdyby nebyla krajní nouze tak by to vyřešil určitě jinak.
    Já vím tet ti budete myslet další h..... co se zastává starosty ale ono vše bylo trochu ,víc jinak.

2 Novější