Úvod > Akce v okolí > Václav Neckář – Půlnoční turné

Václav Neckář – Půlnoční turné

Koncertní program se skupinou Bacily je retrospektivou pěvecké kariéry Václava Neckáře.V programu zazní písně ze začátku kariéry v pražském divadle Rokoko (například Tu kytaru jsemkoupil kvůli tobě, Stín katedrál, Lady Jane, Ša-la-la-la-li), pak z krátkého období skupiny GoldenKids (Suzanne, Časy se mění), především však ze spolupráce se skupinou Bacily, se kteroukoncertuje od roku 1971 (Dr. Dam di Dam, Kdo vchází do tvých snů, má lásko, Planetárium, My tospolu táhnem dál, Láska ztracená, Tvým dlouhým vlasům, Podej mi ruku a projdem Václavák,Lásko 3,2,1 a start, Andělé strážní), až po píseň Půlnoční.

detail akce Václav Neckář – Půlnoční turné

12. 7. Bořek