Úvod > Aktuality > Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlas

Řada z vás možná již zaregistrovala, že naše obec nově využívá pro rozesílání informací občanům novou službu Mobilní rozhlas. Ta nám kromě zasílání emailů umožňuje rozesílat také SMS. Tu využijeme především pro občany, kteří nemají emailovou schránku nebo pro důležitá oznámení. Pokud máte zájem o zasílání SMS, předejte svoje telefonní číslo na obecním úřadě, nebo napište na ou@obec-kamen.cz.

Některým z vás, kteří máte e-mailovou schránku na Seznam.cz, se mohlo stát, že nové zprávy padají do složky Hromadná pošta a vy pak můžete zprávy z obce přehlédnout.

Proto jsme připravili jednoduchý návod, jak si nastavíte, aby zprávy z obce chodili do složky Doručené pošty.

1. Po přihlášení do své schránky jděte do složky Hromadné.
  2. Najděte zprávu s označením Kámen | Mobilní rozhlas a otevřete ji.
  3. Klikněte na Přesunout
  4. A zvolte Doručené
  5. Zpráva bude přesunuta do složky Doručené a objeví se potvrzující hlášení "Zprávy z této adresy nebudou označovány jako Hromadné."

1[1].jpg

2[1].jpg