Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Místní agenda 21 > Projekt Zdravá obec Kámen

erb.png

Projekt Zdravá obec Kámen

Projekt Zdravá obec Kámen má za cíl podpořit trvale udržitelný rozvoj obce a místních částí Jiříkov a Proseč. V dané lokalitě žije 379 obyvatel všech věkových kategorií, v MA 21 tak obec vidí možnost pro prohloubení občanské společnosti i její rozvoj, jenž by byl ohleduplný jak k individuálním potřebám jednotlivců a skupin, tak i k životnímu prostředí a kulturní tradici.

Projekt Zdravá obec je proto sestaven z akcí zaměřených na různé cílové skupiny, které se v obci Kámen nacházejí. Jedná se o děti a mládež, rodiny s dětmi a seniory. Konkrétní akce propojené s volnočasovými aktivitami budou doplněny i vzdělávacími aktivitami, a to v podobě série přednášek na témata z oblasti prevence a péče o zdraví, ale i rodinu a životní prostředí. Projekt Zdravá obec Kámen je v souladu s Programem rozvoje Kraje Vysočina, konkrétně s prioritní oblastí 4 Zdravé životní prostředí a udržitelný venkov (body 4.1, 4.4) a s prioritní oblastí 5 Atraktivní kulturní a historické dědictví a cestovní ruch (body 5.3, 5.4). Projekt rovněž zohledňuje strategii Zdraví 2020.

V rámci projektu Zdravá obec Kámen se uskuteční akce jako Dětský den, ale i série přednášek o zdraví, ochraně přírody i rodinných a společenských vztazích, uskuteční se i akce na obnovu zeleně ZDRAVY KRAJ[2].jpga údržbu veřejných prostranství, stejně jako akce připomínající tradice a historii regionu.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.obec-kamen.cz

Registrujte se zde

21. 10. Brigita

Zítra: Sabina

http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/

www.mesta.obce.cz

www.portal.gov

           ZDRAVY KRAJ.jpg           
           

Návštěvní kniha

příspěvků: 13

Návštěvnost stránek

310365